Kariéra

Staňte se součástí našeho týmu – nyní hledáme nové zaměstnance pro tuto pozici.

Svářeč

Požadujeme:
  • Základní kurz svařování TIG/WIG
  • Zkušenosti se svařováním nerezu – výhodou
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Manuální zručnost
  • Ochota učit se novým věcem
  • Osobitý přístup, samostatnost, spolehlivost
Nabízíme:
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Přátelský pracovní kolektiv
  • Práci na zajímavých projektech
  • Motivační systém
Konstruktér

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • minimálně 1 rok praxe na obdobné pozici
  • AJ na středně pokročilé úrovni – výhodou
  • znalost práce v SolidWorks nebo jiném 3D software
  • znalost práce na PC a práce s kancelářským SW MS Office
  • znalost konstrukčních materiálů ve strojírenství
  • plošnou a prostorovou představivost
  • komunikativnost, spolehlivost a schopnost řešit praktické a technické problémy
  • ŘP skupiny B
Náplň práce:
  • konstrukční a vývojové práce na aktuálních projektech
  • příprava technické dokumentace
  • zodpovědnost za plnění termínů zakázek
  • zodpovědnost za kvalitu realizovaných zakázek
  • spolupráce s konstrukčním týmem, s výrobou a montáží
  • komunikace a jednání se zákazníky
Nabízíme:
  • zázemí stabilní společnosti
  • přátelský pracovní kolektiv
  • práci na zajímavých projektech
  • firemní telefonní číslo s datovým balíčkem i pro soukromé využití

Zaujala Vás naše nabídka?

Pošlete nám tedy Váš životopis na náš email

obchod@gordastainless.cz